Csapatunk bővítése miatt női-férfi fodrászt keresünk!

Küldd el önéletrajzodat a karrier@newberlin.hu címre.

Munkakör leírása:
•  A hagyományos technikán túl new wave stílusban készítesz frizurákat
• Kiemelkedő vágási, színezési és formázási képességekkel rendelkezel
• Tanácsadás vendégeinknek a hajuk ápolásával és stílusával kapcsolatban

Elvárások:
• Fodrász szakképesítés és szakmai tapasztalat
• Nyitottság az újhullámos trendek felé
• Kiváló kommunikációs és vendégkapcsolati készségek
• Precizitás és megbízhatóság

Előnyt jelent:
• Társalgási szintű angol vagy német nyelvismeret
• Ha szereted az elektronikus zenét
• Extravagáns külső, mellyel a berlini klubokba is bármikor bejuthatnál

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Forgalom és termékértékesítési jutalék
• Borravaló
• Modern, inspiráló és extravagáns munkakörnyezetet, ahol a kreativitás és az összetartás fontos.
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek és továbbképzések nemzetközi szinten elismert szakemberek közreműködésével.